Salony Bagdad: ul. Lwowska: 18 441-66-49 | ul. Żywiecka: 662 810 889 | tekSTYLia: 733 352 057 bagdad.krzanowski@interia.pl

IDZIE NOWE!

 

Cześć i czołem kluski z rosołem…wbrew pozorom nie będzie to blog kulinarny ;-D

 

Mam na imię Patrycja i bardzo mi miło, że postanowiłeś/-aś odwiedzić nasz nowopowstały blog , aby dowiedzieć się jakie „nowe idzie” : )

Od kilku miesięcy prężnie pracujemy, abyśmy mogli być dla Was jeszcze bardziej dostępni, dlatego już niebawem przedstawimy Wam nasze  najnowsze „dziecko”- sklep internetowy, w którym zakupić będziecie mogli wszystkie dekoracje szyte przez nas z pasją i miłością do pięknych wnętrz. Prócz gotowych produktów dostępnych w ofercie będziecie mogli z naszą pomocą  stworzyć swoją unikatową dekorację okienną, obrus, bieżnik, narzutę, a nawet poduszkę bez wychodzenia z domu.

Razem z nową wizją naszych sklepów pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją – stąd pomysł na blog, z którego dowiecie się sporo o tkaninach, dekoracjach, kolorach, a także wnętrzarskich nowinkach. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną i wspólnie będziemy czerpać pełnymi garściami ze świata sztuki.

Pin It on Pinterest

Share This