Zasłony beżowe

Jasnobeżowa zasłona gotowa 140x250 na przelotkach do sypialni, salonu LENS

84,50 zł -30% 59,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 84.50 zł
  • -30%
  • -30%

Ciemnobeżowa zasłona na przelotkach do sypialni 140x250, salonu LENS

84,50 zł -30% 59,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63.38 zł
  • -30%
  • -30%

Zasłony beżowe to zasłony, które świetnie odnajdują się w stylu skandynawskim, świetnie sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach. Beż to przyjemna barwa,  która ożywi pomieszczenia, ale także zapewni odpowiednią ochronę przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń. Beżowe zasłony dostępne w naszym sklepie internetowym możesz kupić zasłony na przelotkach lub jako zasłony na taśmie marszczonej, co gwarantuje szybkie i łatwe założenie. Sprawdź też zasłony do salonu w atrakcyjnych cenach.

Gotowe zasłony beżowe do salonu 

Gotowe zasłony są bardzo dobrym rozwiązaniem to efektowna dekoracja okna, właśnie dlatego gotowe zasłony cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Dołącz do zadowolonych klientów.  Z zasłonami dostępnymi w naszym sklepie zapewnisz w każdym wnętrzu swojego domu spokój, harmonie. Beżowe zasłony w zestawieniu z firanami stworzą w Twoim domu niepowtarzalny klimat. Sprawdź naszą ofertę!

Zasłony beżowe na kółkach, przelotkach lub na żabki

Najczęściej w salonach pojawiają się zasłony na żabki. To tradycyjne upięcie pozwala stworzyć niezwykle oryginalną ozdobę okna i jest również bardzo wygodne. Miłośnicy nowoczesnych trendów sięgają natomiast po zasłony na kółkach. W swojej ofercie mamy również zasłony zielonezasłony granatowe w atrakcyjnej cenie.