Narzuta liście

Narzuta w liście

Od wieków motywy związane z naturą i roślinnością, były wykorzystywane w dekoracjach wnętrz. Umieszczane na tapetach, płytkach lub dekoracjach tekstylnych wnoszą do naszych domów przyjemną aurę. Wzory te, szczególnie w elementach materiałowych są niezmiennie popularne od dłuższego czasu. Firany, zasłony i pościel w naturalne roślinne motywy goszczą w naszych domach, ozdabiając je w wyjątkowy sposób. Do takich dekoracyjnych elementów możemy zaliczyć narzuty w liście. Motyw roślinny, który w różnej formie pozwala na stworzenie w naszych domach wyjątkowych dekoracji.

Narzuta na łóżko w liście

Narzuta na łóżko w dowolnym rozmiarze, poza oczywistą i niezwykle ważną funkcją dekoracyjną, pełni również bardziej praktyczne zadanie. Zabezpiecza pościel przed dodatkowym zabrudzenie i zakurzeniem w czasie dnia. Pozwala również w szybki sposób osiągnąć ład i porządek w naszej sypialni. W zależności od tego z jakiego materiału będzie wykonana, może pełnić funkcję wyłącznie dekoracyjną lub również praktyczną, jako dodatkowe nakrycie w czasie chłodnych nocy. Ciekawym rozwiązaniem jest również narzuta dwustronna, posiada ona dwie strony "prawe" i najczęściej wykonana jest z materiałów w kontrastowych kolorach. Może być używana z obu stron i dzięki temu w szybki i prosty sposób, damy radę zmienić wystrój naszej sypialni. Może być ona wykonana z błyszczącego lub matowego materiału. Być jednokolorowa lub wielobarwna, dla dopełnienie całości możemy do naszej narzuty dopasować poszewki dekoracyjne na poduszki. W ten sposób możemy stworzyć idealną dekorację naszej sypialni, wybierając najpiękniejszą narzutę na łóżko w liście.

Narzuta na kanapę w liście

Odpowiednio dobraną narzutę w liście, możesz również ułożyć na kanapie. Jeżeli wybierzesz model z miękkiego i przyjemnego materiału, będzie on służyć również jako koc. W zależności od wybranego wzoru możesz, ją dopasować do nowoczesnego lub klasycznego wnętrza. Duże i jednokolorowe liście będą bardziej pasowały do nowoczesnych, oszczędnych aranżacji. Narzuty z drobnym wzorem i wielobarwnymi kompozycjami, bardziej będą pasowały do pomieszczeń urządzonych w tradycyjny sposób. Dzięki produktom dostępnym na naszej stronie stworzysz perfekcyjną aranżację w sypialni i w salonie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Na naszych stronach znajdziecie nie tylko narzuty na łóżko w liście czy kanapę, ale również firany, zasłony i wiele tekstylnych produktów do Twojego domu. Zobacz także Narzuty na łóżko 200x200 cm