Narzuty musztardowe

Narzuty musztardowe

Kolor musztardowy to jeden z wielu odcieni żółtego, trochę „przybrudzony” i ciemniejszy od zwykłego żółtego, nie jest tak intensywny, chociaż w dalszym ciągu nie pozostawia nikogo obojętnym. Powstaje z mieszanki podstawowego żółtego z dodatkiem brązu oraz złota. Barwa ta jest szlachetna i elegancka, wykorzystana we wnętrzu, nadaje mu charakteru i wyrazistości. Może być zastosowana jako kolor na ścianach lub dowolny element dekoracyjny. Takim elementem ozdobnym, może być narzuta na łóżko w kolorze musztardowym. Wyrazista i mocna, doskonale wkomponuje się zarówno w jasne, jak i ciemne aranżacje. Ten kolor odpowiednio wykorzystany we wnętrzu, przyniesie niezrównany efekt. Można go wprowadzić zarówno w formie drobnych detali, takich jak dekoracyjne poduszki lub większych elementów, takich jak narzuty na łóżko czy kanapę.

Narzuty na łóżko, kolor musztardowy

Kolor musztardowy najlepiej czuje się w połączeniu z kolorami, które pozwolą mu ożywić wnętrze. Narzuta na łóżko w tym kolorze sprawdzi się zastosowana obok szarości, czerni i bieli. Można również połączyć ją z eleganckim burgundem, połyskującym złotem, szykownym  bordo czy butelkową zielenią. Odpowiednio dopasowana kolorystyka sypialni pozwoli Ci odświeżyć Twoją sypialnię i uzyskać ponadczasowość nowej aranżacji. Wybierając narzutę do sypialni pamiętajmy o tym, że jej rozmiar musi być dopasowany do rozmiaru posiadanego łóżka, oraz o odpowiednim dobraniu materiału z którego będzie ona wykonana. Trafnie dobrany materiał musi mieć nie tylko pasujący kolor, ale również fakturę dobraną do całego wnętrza. Narzuta na łóżko w kolorze musztardowym może być całkowicie gładka, mieć pikowane detale lub elegancki wzór. Zobacz oferowane przez nasz sklep narzuty na łóżko w różnych rozmiarach.

Narzuty na kanapę musztardowe

Narzuta na łóżko musztardowa w odpowiednim rozmiarze, może być również wykorzystana do nakrycia kanapy w Twoim salonie. W tym kolorze będzie interesującym dodatkiem, który może wprowadzić nową jakość do Twojego wnętrza. Dobrana pod względem rozmiaru i materiału pozwoli Ci stworzyć miejsce w którym wygodnie i komfortowo wypoczniesz. Dodatkowo każda narzuta jest bardzo praktyczna, chroni przez zabrudzeniem nie tylko pościel ale również kanapę czy fotel, jeżeli wykorzystasz ją w salonie. Nasz sklep oferuje produkty wśród których, znajdziesz narzuty na łóżko w kolorze musztardowym idealne do Twojej sypialni. Zobacz także Nowoczesne obrusy na stół w naszym sklepie internetowym.