Co chcesz dzisiaj stworzyć? Kliknij w odpowiednie zdjęcie!

Marzysz o zasłonach uszytych idealnie dla Twojego wnętrza? U nas zamówisz je bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z konfiguratora i zaprojektuj swoją wymarzoną zasłonę!

  • Wybieraj spośród bogatej kolekcji tkanin
  • Dopasuj typ marszczenia, który najbardziej Ci się podoba
  • Stwórz dekorację uszytą na indywidualny wymiar

Odpowiednio dopasowana dekoracja dopełni Twoje wnętrze, a gustowne i staranne uszycie wykonane w stu procentach w Polsce z miłością i pasją, sprawi, że Twoje wnętrze będzie jeszcze piękniejsze.

Nie wiesz jaką tkaninę wybrać? Odwiedź zakładkę „zamów próbkę”, wybierz kolor, strukturę, stopień zaciemnienia , czy połysk tkaniny, a następnie zamów darmowe wzorniki tkanin.

Zamów zasłony korzystając z konfiguratora lub zadzwoń +48 503 491 924. Jeśli nie masz pewności, czy poprawnie wykonałaś/eś pomiar okna, chcesz stworzyć dekoracje na podstawie własnego projektu lub dodatkowo uszyć poszewki, obrus lub bieżnik - skontaktuj się z naszym konsultantem, który fachowo pomoże i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zasłony szyte na wymiar.

Przykładamy coraz większą wagę do wystroju naszych domów i mieszkań. Zmiana naszych zachowań sprawiła, że więcej czasu spędzamy w domach i ich wystrój stał się dla nas ważniejszy. Najczęściej pierwszą rzeczą na jaką zwracamy uwagę w pokoju do którego wchodzimy jest wystrój okien. To ważny element każdej aranżacji, szczególnie gdy wybranie najlepszego projektu wymaga zdecydowania się na niestandardowe rozwiązania. Do takich rozwiązań może należeć niekupowanie gotowych produktów lecz zdecydowanie się na firany i zasłony szyte na wymiar.

Zasłony szyte na miarę do każdego wnętrza.

Gdy z różnych powodów nie możemy wykorzystać gotowych zasłon rozwiązaniem często jest skorzystanie z szycia na miarę i perfekcyjnego dobrania zasłon do danego wnętrza. Powody wybrania indywidualnej realizacji mogą być różne, często jest to rozmiar i konstrukcja okna, niestandardowa wysokość pomieszczenia lub nietuzinkowy projekt. czytaj dalej