Obrusy

Obrus założony na stół pełni różne funkcje, zabezpiecza blat i obrzeża mebli przed zabrudzeniami i zniszczeniami, uzupełnia wystrój wnętrza i może nam pomóc stworzyć wyjątkowe dekoracje. Na naszej stronie  znajdziesz klasyczne białe obrusy w kilku wymiarach i nowoczesne obrusy do salonu w intensywnych barwach. Mogą być to modele jednokolorowe lub z różnymi wzorami, którymi wspaniale ożywisz wnętrze. Najbardziej uniwersalne, są obrusy białe lub w jasnych odcieniach beżu i szarości. Wszystkie intensywne barwy wymagają bardzo dobrego dopasowania do naszego wnętrza. Aby urozmaicić wybraną aranżację możemy gładki kremowy bieżnik połączyć z obrusem w intensywniejszej, pasującej barwie.  Kolorystyka i wzory obrusów powinny odpowiadać gustom i osobowościom kupujących. 

Obrus na stół do salonu

Obrus na stole potrafi w jednej chwili odmienić wygląd salonu. To wyjątkowe uzupełnienie domowych dekoracji które pozwoli Ci na codzienne, wygodne używanie stołu i podkreślenie odświętnych momentów w Waszym domu. Istotna jest jego wielkość i wybór materiału.  Rozmiar obrusu musi być dopasowany do wielkości stołu, optymalna długość zwisu bocznego wynosi 20 cm  każdej strony. Rozmiar obrusu dobieramy zatem, mierząc blat stołu i dodając do tej długości 40 cm.  Dobrze dobrany materiał sprawi, że będziemy w pełni zadowoleni z naszego wyboru. Bawełna to jeden z najpopularniejszych naturalnych surowców, z jakich wykonane są obrus, czy to do jadalni czy to do salonu. To tkanina, która jest mało podatna na zagniecenia, dzięki czemu bawełniane obrusy na stół zawsze prezentują się estetycznie i schludnie. Bawełna może być prana w wysokiej temperaturze, co ułatwia utrzymanie higienicznej czystości.  Dzięki temu wybrany obrus może być nie tylko ładny i elegancki, ale również praktyczny i funkcjonalny. 

Bieżnik na stół i ławę

Bieżnik na stół i ławę stanowią miły akcent, który dopełnia aranżację, wpływając także na całokształt wystroju pomieszczenia. Może być delikatnym lub mocnym akcentem w całej kompozycji. W zależności od wybranego modelu możemy jedynie zmieniając bieżnik, dostosować całą dekorację stołu do danej uroczystości lub pory roku. Tkaniny, z których zostały uszyte, są łatwe do czyszczenia i prasowania, a także mało podatne na zagniecenia. Wybierając obrusy i bieżniki do domu, powinniśmy kierować się zarówno aspektem praktycznym, jak i estetycznym. Wykorzystane na obrusy i bieżniki materiały powinny być na tyle wytrzymałe, by można je było bez obaw regularnie prać. 

Obrusy świąteczne, klasyczne i nowoczesne.

 Obrusy i bieżniki na stół doskonale komponują się z wieloma aranżacjami i mogą stanowić uniwersalną dekorację lub idealne uzupełnienie ulubionej zastawy stołowej. W zależności od potrzeb i upodobań dzięki bogatej ofercie obrusów na naszej stronie stworzyć doskonałe dekoracje i aranżacje. Modele w różnych wzorach można dopasować do delikatnych lub wyrazistych projektów. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne białe obrusy, gładkie lub z delikatnymi wzorami. Proste i wzorzyste, klasyczne modele, pasujące do wnętrz w tym stylu oraz nowoczesne, najczęściej jednobarwne, obrusy na stół. Dzięki nim odpowiednio podkreślisz atmosferę w Twoim domu w codzienne dni robocze i specjalne okazje. 

Bieżnik na stół świąteczny 

Bieżniki dostępne na naszej stronie sprawdzą się zarówno w codziennych jak i w uroczystych aranżacjach na stół. Tę świąteczne najczęściej mają tematyczne wzory i złote lub srebrne elementy. Dużą popularnością cieszą się również jednokolorowe bieżniki w odcieniach granatu, zieleni i czerwieni. Na naszej stronie znajdziesz szereg obrusów, bieżników i serwetek stołowych dopasowanych do gustu niemal każdego kupującego.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.