Narzuta pikowana

Narzuta pikowana

Narzuty pikowane są wyjątkowo popularne, gdyż mają ciekawy design i są wyjątkowo uniwersalne. Pikowana kapa na łóżko jest wyjątkowo estetycznym i eleganckim dodatkiem, sprawiającym, że każde łóżko będzie zabezpieczone przed zabrudzeniami, ale także zyska nową jakość. Wzór pikowania na tego typu narzutach może być bardzo różny, od pasów przez geometryczne połączenia wielu kwadratów, trójkątów czy prostokątów. Również materiały wykorzystywane na pikowane narzuty są bardzo różne. Od jednobarwnych zestawień, po dwukolorowe kapy dwustronne lub wielobarwne zestawienia kolorystyczne. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy znajdzie model i wzór który najbardziej będzie pasował do danego wnętrza.

Pikowana narzuta na łóżko

Narzuty pikowane wyróżniają się trwałością. Dzięki połączeniu dwóch materiałów uzyskuje się bardzo przyjemny w dotyku produkt, odporny na użytkowanie i trwały. W większości przypadków narzuty pikowane wykonywane są z materiałów przyjemnych w dotyku i miłych dla skóry. Delikatna tkanina przeszyta w wyjątkowy sposób, przyda się też w chłodniejsze wieczory i noce. Może służyć jako zamiennik koca lub dodatkowe nakrycie w chłodne noce. Każdej sypialni doda zatem nie tylko uroku, ale również uczyni ją bardziej funkcjonalną. W zależności od wybranego wzoru przeszycia i koloru materiału możemy dopasować ją zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i sypialni urządzonych w stylu klasycznym. Narzuty na łóżko z pikowanym wzorem to elegancki wybór z duszą który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, nadając mu wyjątkowego wyglądu. Zobacz także Narzuty w liście

Dwustronne narzuty pikowane

Szczególnym rodzajem narzut pikowanych są narzuty dwustronne. Dzięki specjalnemu szyciu posiadają one dwie "prawe" strony i mogą być układane na łóżku naprzemiennie. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mających mało miejsca do przechowywania dodatkowych rzeczy w domu lub mieszkaniu. Szybko zmienione pozwalają na zmianę aranżacji pomieszczenia w kilka chwil. W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty tekstylne do dekoracji i wyposażenia domu. Nasza oferta to równego typu narzuty na lóżko, zasłony i firmany, pościel oraz inne produkty wykonane z materiału dzięki którym Wasz dom będzie wyglądał zachwycająco.