Gotowe poszewki

Gotowe poszewki na poduszki

Kolorowe, jednobarwne, włochate i gładkie. Poduszki w naszych domach mają bardzo różny wygląd. Małe kolorowe kwadraty ułożone w salonie na kanapie lub w fotelach, leżące na łóżku w sypialni, to nie tylko wyjątkowa i gustowna dekoracja. To również niezbędny towarzysz porannej kawy lub wieczornego odpoczynku przy książce. Ważne, aby pasowały do wystroju naszego wnętrza i podkreślały  jego styl. A gdy zapragniemy coś zmienić w naszym otoczeniu, wystarczy nasze poduszki ubrać w nowe poszewki dekoracyjne i gotowe. Całkiem nowy wygląd gotowy w kilka chwil.

Poszewki na poduszki dekoracyjne

Dekoracyjne poduszki to doskonały pomysł nie tylko do salonu, sprawdzą się również w pokoju dziecka  lub na tarasie. Wygodne i kolorowe sprawiają, że możemy komfortowo usiąść oraz dodadzą każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Mogą być wykonane z różnych materiałów, doskonale wpiszą się w nowoczesne i klasyczne wnętrza. Jednobarwne lub kolorowe, gładkie lub pikowane, ozdobione dekoracyjnymi cekinami lub haftem. Ilość wzorów i kolorów jest praktycznie nieograniczona.

Kolorowe poszewki na jaśki

Poduszki dekoracyjne najczęściej mają wymiar 40x40 cm, potocznie nazywane jaśkami mogą mieć różne wypełnienia. Środek może stanowić pierze, puch, silikonowe kulki lub włókna. Każdy rodzaj wypełnienia ma inne cechy, każdy indywidualnie może wybrać najlepszy dla siebie model. W dekoracyjnych poduszkach istotne jest to co na zewnątrz, czyli ozdobna poszewka. To ona ubrana na jaśka pozwala stworzyć idealną dekorację. Jej charakter można dobrać do każdego domu i szybko zmienić, gdy przyjdzie nam na to ochota. W naszej ofercie znajdą Państwo poszewki dekoracyjne w których każda poduszka będzie prezentować się wyjątkowo.

Poduszki dekoracyjne do sypialni

Głębokie fotele i wygodne kanapy to doskonałe miejsce na dekoracyjną poduszkę. Swoje miejsce znajdą one również w sypialni przy wezgłowiu łóżka. Dopasowane kolorystycznie do wystroju wnętrza i reszty pościeli, mogą stworzyć piękną kompozycję. Z łatwością dodadzą ciepła i przytulności każdej sypialni. Dekoracyjne poszewki to idealny pomysł do każdego pomieszczenia, niezależnie od wybranego stylu.  Dzięki tak małemu detalowi, można wprowadzić do wnętrza nowe tchnienie i nadać mu świeżego wyglądu.

Poszewki świąteczne

Poszewki na poduszki mogą nam również ułatwić stworzenie świątecznych lub okazjonalnych dekoracji w domu. Zmiana poszewek zajmuje tylko chwilkę, a może przynieść spektakularne efekty. Dodanie poduszek dekoracyjnych ze świątecznymi akcentami doda całej aranżacji wyjątkowego charakteru i sprawi, że każde wnętrze będzie piękne i zaskakujące.