Bieżniki 40x90

Bieżnik 40x90

Bieżnik dekoracyjny to rodzaj podłużnego obrusa, najczęściej w kształcie prostokąta, który stanowi niezwykle atrakcyjną dekorację każdego stołu. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i też jadalni, ponieważ jest materiałem ozdobnym, mogącym posiadać różne kolory, hafty czy nadruki. Ze względu na swoją wysoką estetykę obrusy bieżniki często pojawiały się w sztuce ludowej, a najwięksi mistrzowie w swoim fachu potrafili tworzyć z nich prawdziwe dzieła sztuki. Dzisiaj, dzięki bogatej ofercie sklepu możesz zainwestować w jedno z nich.

Bieżnik gotowy 40x90

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na obrus, bieżnik czy serwetę, warto wiedzieć, o możliwości kupienia gotowego bieżnika to obecnie bardzo popularny produkt. W nowoczesnym domu stylowego bieżnika tym samym nie może zabraknąć go również na twoich dodatkach na stół.

Szeroki wybór bieżników 40x90 dopasowanych do Twoich potrzeb

Bieżnik na stół nie tylko stanie się wyjątkową ozdobą wnętrza, ale również skutecznie ochroni Twoje meble. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które imponują ponadprzeciętną wytrzymałością, pozwoli Ci uniknąć zarysowań czy innych uszkodzeń mebla. A dzięki ogromnej różnorodności bieżników z całą pewnością znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. Polecamy obrusy w różnych wariantach kolorystycznych, które mogą być jednolite albo wielobarwne. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zarówno delikatnie zdobione rozwiązania, jak i też te wyjątkowe, które można określić mianem tekstylnego „dzieła sztuki”. Polecamy bieżniki dekoracyjne o różnych wymiarach i fakturach, które – dzięki wysokiej jakości wykonania – pozostaną piękne i funkcjonalne w ciągu wielu lat.

Dlaczego polecamy bieżnik 40x90?

Warto podkreślić, że rosnąca popularność obrusów, bieżników i serwet z włókien syntetycznych związana jest z ich licznymi zaletami. Najważniejszą z nich jest bardzo wysoka wytrzymałość, która wynika z mocnych i równych włókien. Bieżnik lub serweta z poliestru są tak często wybierane, gdyż oprócz trwałości mają szereg innych zalet, do których zalicza się m.in. sztywność (taki obrus nie dopasowuje się do kształtu, który otacza) oraz fakt, że tego typu dodatki nie są elastyczne, nie rozciągają się i nie wyciągają. W naszej ofercie znajdziecie również Nowoczesne serwety 85x85 cm które odmienią każdy stół czy komodę.