Gotowe obrusy

Obrus na stole chroni go przed uszkodzeniem, plamami i odbarwieniami. Jest jednocześnie ważnym elementem dekoracyjnym w każdym salonie, jadalni czy kuchni. Odpowiednio dobrany pozwala na stworzenie przytulnego wnętrza i podkreślenie charakteru każdego pomieszczenia. W zależności od wybranego wzoru i modelu, może wprowadzać odświętny nastrój, podkreślać wyjątkowy charakter w czasie rodzinnych spotkań lub na co dzień uzupełniać domowe dekoracje. Taką samą funkcję na naszych stołach i ławach pełnią bieżniki. Ten wąski prostokąt dekoracyjnego materiału, może być samodzielną ozdobą lub uzupełnieniem większej aranżacji.

Gotowy bieżnik na stół do jadalni  i salonu. 

Najwygodniejszym i najprostszym sposobem na zakup ozdobnego bieżnika na stół jest wybranie z oferowanych w naszym sklepie internetowym gotowych modeli.  Dostępne w różnych wzorach, kolorach i wymiarach pozwalają na idealne dopasowanie ich do każdego stołu. Bieżnik na stół może być wykorzystany samodzielnie i położony na ławie lub stole. Sprawdza się również zestawienie obrusa z bieżnikiem i ułożenie go wzdłuż lub w poprzek stołu. Ważne aby zarówno bieżnik jak i obrus zwisały poza stół na taką samą długość. Nasza bogata oferta pozwala na wybranie odpowiedniego wzoru na każdą okazję.

Gotowy obrus na stół - co wybrać.

Nie zależnie od wybranego stylu warto zadbać aby wszystkie wybrane tekstylia w pomieszczeniu pasowały do siebie. Materiał wybrany na obrus powinien pasować do firan i zasłon, oraz kolorystyki pomieszczenia. Ozdobne modele mogą przykuwać wzrok i zwracać uwagę na dekoracje stołu, stonowane i jednolite materiały wprowadzają ład i tonują całe wnętrze. Ważne jest aby dokonując zakupu wybierać obrusy wykonane z materiałów i w kolorach pasujących do stylu naszego wnętrza. Inne modele pasować będą do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, a inne do pełnych przepychu i bogatych zdobień pomieszczeń. 

Jakie gotowe obrusy świąteczne wybrać?

Tradycyjne obrusy świąteczne często były białe z delikatnymi zdobieniami lub haftami. Obecnie możemy wybierać między różnorodnymi wzorami i kolorami. W naszym sklepie internetowym znajdziecie obrusy i bieżniki dzięki którym wasze świąteczne stoły będą wyglądały modnie i wyjątkowo. Na świąteczny stół można wybrać klasyczny biały obrus i uzupełnić całą aranżację kolorowymi dodatkami lub wybrać jednobarwny obrus z ozdobnym wykończeniem. Ponadczasowe są takie kolory jak czerwień, granat, butelkowa zieleń i biel. To one w połączeniu ze srebrem i złotem pomogą stworzyć niepowtarzalną aranżację. 

Nowoczesne bieżniki na stół

W naszym asortymencie znajdziecie modele w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Dzięki nowoczesnej formie bieżniki sprawdzają się w miejscach w których klasyczne obrusy nie spełniają swojego zadania.  W nowoczesnych pomieszczeniach mogą ozdobić szklany stół nie zasłaniając jego wyjątkowego wyglądu, będą również doskonale prezentowały się na stoliku kawowym czy ławie. To uniwersalne rozwiązanie pozwoli Wam na tworzenie wielu niepowtarzalnych dekoracji na co dzień i od święta.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.