Obrusy 140x400

Obrus 140x400

Elegancki obrus to niezbędna dekoracja, która nadaje każdemu wnętrzu elegancji i klasy. Obrus 140x400 pięknie układa się po każdym praniu, zachowuje pierwotny wygląd dzięki temu, że jest solidnie wykonany idealnie, sprawdzi się na stole w jadalni.

W sklepie Bagdad.pl znajdziesz szeroki asortyment obrusów, które sprawdzą się świetnie na co dzień i od święta. Nasze polskie produkty wyróżniają się najwyższą jakością materiałów oraz dbałością o każdy szczegół podczas produkcji.

W naszej ofercie znajdziesz również Nowoczesne obrusy plamoodporne

Biały obrus 140x400

Stylowy biały obrus uszyty z wysokiej jakości materiału co sprawia, że plamy nie wnikają w tkaninę. Biały obrus ma 140 cm szerokości i 400 cm długości. Starannie uszyty z żakardowej tkaniny z powłoką zabezpieczającą przed przyjmowaniem plam i wnikaniem płynów.

Dzięki zaawansowanej plamo odporności zapewnia komfort użytkowania i radość wspólnego biesiadowania bez obaw o przykre konsekwencje rozlanego wina, czy innych trudno spieralnych substancji. Obrus zapakowany w estetyczne pudełko.

Świąteczny obrus 140x400

Święta to czas, który spędzamy z najważniejszymi dla nas osobami. W okresie świątecznym dbamy o to aby świąteczny stół wyróżniał się. Dzięki produktom takim jak biały obrus 140x400 Twój stół będzie wyznacznikiem elegancji i estetyki.  Obrus prostokąt kolor biały doda kluczowy akcent.

Jak zadbać o obrus 140x400cm ?

Najważniejszą i najprostszą zasadą jest czytanie metek, które stanowią cenne źródło informacji. Dzięki nim dowiesz się w ilu stopniach możesz wyprać obrus, czy można go wirować oraz w jaki sposób suszyć, aby ograniczyć liczbę zagnieceń. Świetnie wiemy, że w praktyce nie jest to takie proste, ponieważ organizując uroczysty obiad lub kolację dla gości nie sposób uniknąć plam i zabrudzeń. W takiej sytuacji najważniejsze jest szybkie działanie, nie wrzucaj obrusa bezpośrednio do pralki tylko spróbuj wcześniej usunąć plamę. Tłuste zabrudzenia warto sprać płynem do naczyń, a plamy po winie mieszanką sody oczyszczonej z wodą i dopiero umieścić tkaninę w pralce.