Bieżniki

Bieżniki

Dekoracyjny materiał na stole bez względu na to jaki ma rozmiar zawsze dodaje wnętrzu ciepła i domowego uroku. Może to być klasyczny obrus, większa serweta lub cieszące się coraz większą popularnością bieżniki. Prostokątne kawałki materiału o różnej szerokości mogą być uzupełnieniem dekoracji lub samodzielną ozdobą. Popularne szczególnie w stylu skandynawskim, bez przeszkód mogą dekorować szklane nowoczesne stoły lub klasyczne drewniane ławy. Sprawdzą się również jako dekoracja stolików kawowych lub komód i niskich szafek. Wykonane z różnych materiałów pozwalają na idealne dopasowanie ich do wystroju całego wnętrza.

Bieżnik na stół

Bieżniki w różnych rozmiarach są prostą ozdobą każdego stołu. Może dekorować go samodzielnie lub w połączeniu z obrusem lub serwetami. Z całą pewnością dobrze dobrany bieżnik na stół to doskonały pomysł na odświeżenie wyglądu Twojego stołu. W połączeniu z obrusami może Tworzyć klasyczne dekoracje nie wymagające niczego więcej. Klasyczny biały obrus i jednobarwny bieżnik w ulubionych barwach będzie wystarczającą ozdobą każdej jadalni i salonu. Samodzielnie, pięknie podkreśli nowoczesny wygląd szklanego stołu nie zasłaniając go lub wyeksponuje ciepły wygląd drewnianej powierzchni.

Bieżnik z cyrkoniami

Zarówno obrus jak i bieżnik mogą być mniej lub bardziej dekoracyjne. W zależności od wybranego materiału możemy uzyskać różny efekt. Dodatkową dekoracją na bieżnikach może być ozdobne wykończenie zwisających części. Umieszczone na nich perełki, koraliki lub cyrkonie pięknie wpisują się w styl glamour. Dodatkową ozdobą mogą być różnego rodzaju zwisy i chwosty na zakończeniach materiału. Oferta naszego sklepu obejmuje mniej lub bardziej dekoracyjne modele, które bez trudu można dopasować do każdego wnętrza.

Bieżniki nowoczesne.

Bieżniki mogą być wykonane z różnej tkaniny. W swoim asortymencie posiadamy gotowe bieżniki na stół lub oferujemy uszycie bieżników na zamówienie o różnych wymiarach, według wytycznych klienta. Mniej lub bardziej zdobione bieżniki mogą udekorować nie tylko stoły w prywatnych domach. Doskonale sprawdzają się również w restauracjach, barach i kawiarenkach. Uszyte z jednobarwnych materiałów

Bieżniki na stół świąteczny.

Szczególną grupę produktów stanowią bieżniki na stoły świąteczne. Mogą to być wzory Bożonarodzeniowe lub Wielkanocne. W każdej z tych dekoracji użyjemy innego zestawu barw i zdobień. Bieżniki Bożonarodzeniowe występują głównie w kolorach takich jak granat, głęboka czerwień lub butelkowa zieleń, dodane do nich złote lub srebrne elementy dodają im właściwego uroku. Wielkanocne dekoracje będą miały wszystkie barwy związane z wiosną i radością. Pełne i żywe zielenie, żółcie czy pogodne kolory wiosennych kwiatów. Odpowiednio dobrane wniosą do Waszego wnętrza piękno i radość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.