Bieżnik szary

Bieżnik szary

Spraw, w prosty sposób, aby, Twój salon nabierał nowego oblicza. Zaskocz swoich gości i powitaj ich pięknie nakrytym stołem, którego charakter podkreśli nasz szary bieżnik. Ten prosty element może sprawić, że nawet wypłowiały przez lata stół będzie się idealnie prezentował podczas  imprez i rodzinnych uroczystości. Stół nakryty bieżnikiem sprawi, że przyjemnie będzie się przy nim siedzieć. to bardzo praktyczny sposób na udekorowanie stołu-w połączeniu z obrusem lub samodzielnie, aby łatwiej było przetrzeć stół. Barwiona przędza bawełniana zachowuje kolory nawet po wielu praniach. 

Bieżnik szary na stół do salonu 

Bieżnik na stół do salonu, to sprawdzony, świetnie prezentujący się produkt. Został przygotowany z praktycznego poliestru, bardzo prostego do czyszczenia i niewymagającego długiego prasowania. Dostępny jest w kilku kolorach z subtelnymi wzorami. W naszej ofercie znajdziesz bieżniki, serwety, zasłony, obrusy i inne produkty na Twój stół i do wyposażenia domu. Bieżnik świetnie wpisze się kolorystycznie w poszewki ozdobne 45x45 VULCANO Velvet brąz miedź!

Bieżnik szary nowoczesny na stół do jadalni 

Nowoczesny szary bieżnik na stół 40 × 140 cm to niewielka ozdoba, ale może naprawdę podkreślić wystrój wnętrza. Nie jest tak powszechny, jak obrus, nie całkowicie zakrywa stół i spełnia dwie funkcje – praktyczną i piękną, ale w tych dwóch rolach sprawdza się równie dobrze. Może być używany w połączeniu z kompletnym obrusem lub może być używany samodzielnie. Dużo łatwiej jest też zorganizować stół. Wystarczy wrzucić do pralki bieżniki i obrusy, zamiast tracić czas na szorowanie całego blat W naszej ofercie bieżnik wiosenny, który wprowadzi wiosnę do Twojego domu.

Szary bieżnik - minimalistyczny styl

Minimalistyczny styl to świetny sposób na pobudzenie wyobraźni i znalezienie rozwiązań, które będzie cechowała funkcjonalność. Wybór odpowiednich tekstyliów może sprawić, że z małym wkładem finansowym Twoje mieszkanie zamieni się w przytulne, stylowe wnętrze. Dodatki takie jak bieżniki beżowe na ławę i stół, czarne, białe lub wzorzyste dodają minimalizm w każdym wnętrzu, w którym się znajdą. Wyglądają korzystnie zwłaszcza zestawione z obrusem i świecami stworzą niepowtarzalny klimat.