Obrusy 110x160

Obrus 110x160

Sposobów na udekorowanie stołu jest wiele, a wszystko zależy od tego, jakimi tkaninami dysponujemy i na jaka okazję go przygotowujemy. Choć na rynku możemy znaleźć wiele różnych obrusów o ciekawych wzorach i kolorach, każdy z nas powinien mieć w domu kilka obrusów w różnych rozmiarach. Każdy z naszych obrusów jest bardzo uniwersalny, ponieważ możemy go zestawić z bieżnikami i serwetkami w dowolnym kolorze, zachowując przy tym spójność wszystkich elementów. Jest również doskonałą bazą do dekoracji, ponieważ świetnie będą się na niej prezentować kolorowe kwiaty, wielokolorowe świece i błyszczące podstawki. 

Kwadratowy obrus 110x160 - obrus na każdy stół

Kwadratowe stoły są jednymi z najpopularniejszych w polskich domach Mogą być stosowane zarówno w małych salonach, jak i w kuchniach. Doskonale nadają się do takich przestrzeni, dzięki czemu wnętrze można idealnie zaaranżować. Aby jednak posiłki spożywane na takim stole smakowały lepiej, stół taki musi być odpowiednio nakryty. Kwadratowe obrusy, które znajdziesz w naszym sklepie, idealnie się do tego nadają! Obrus pokryje powierzchnię stołu i nada mu lepszy wygląd. Oferujemy szeroki wybór w rozmiarach. Dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Dostarczamy obrusy w różnych wzorach i kolorach. Nie ma problemu ze znalezieniem mniej lub bardziej wygodnych i eleganckich obrusów. Najważniejsze, że nasze obrusy z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Obrus plamoodporny 110x160

Marzysz o obrusie, który nie przyjmuje plam? Plamoodporny obrus 110x160 został wykonany w 100% z tkaniny poliestrowej. Jej splot nie wchłania zabrudzeń i płynów. Jeżeli nawet trwała ochrona zawiedzie, ewentualne zabrudzenia można bardzo łatwo usunąć dzięki strukturze produktu. Obrusy firmy Bagdad  to produkty niezawodne.

Obrusy plamoodporne 140x200 cm uszyty z tkaniny poliestrowej ma niezwykłe, uniwersalne zastosowania. To idealny produkt na każdy stół. Plamoodporny obrus z powłoką teflonową oraz materiał używany do szycia pozostałych obrusów to tkaniny najwyższej jakości dzięki temu dajemy Ci gwarancję, że obrus posłuży na wiele okazji przez wiele lat. 

Obrus świąteczny 110x160 - te produkty wzbogacą wnętrze

Obrus 110x160  to idealny pomysł na wiele wyjątkowych uroczystości, które odbędą się w Twoim domu. Dzięki uniwersalnej białej barwie będzie pięknie prezentował się odświętnie. Idealnie odnajdzie się na stole w jadalni, salonie i kuchni.

Masz pytania?  Wejdź na www.bagdad.pl a nasi konsultanci, pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy!