Poszewki

Poszewki na poduszki

Każde wnętrze potrzebuje wykończenia i odpowiednio dobranych elementów dekoracyjnych. Stojące na szafce ramki z fotografiami, obrazy lub grafiki na ścianach to elementy mówiące wiele o domownikach i ich upodobaniach. Taką samą rolę we wnętrzach odgrywają tekstylia. Firany, zasłony w oknach lub koce i poduszki na kanapie. To właśnie tekstylia w domu decydują o końcowym wyglądzie każdego projektu. Mogą ocieplić całość lub podkreślić nowoczesny i chłodny wyraz wybranego projektu. Dobór odpowiednich materiałów to kluczowy element wszystkich dekoracji. Jednocześnie jest on najprostszy do zmiany i szybkiej transformacji. Wystarczy zmiana leżących na kanapie i fotelach dekoracyjnych poduszek i już mamy gotowy nowy wygląd naszego salonu lub sypialni. 

Poduszki dekoracyjne 

Dekoracyjne poduszki najczęściej w rozmiarze 40x40 cm to wyjątkowy element dekoracyjny. Jest to i funkcjonalny i bardzo efektowny element. Dzięki zastosowaniu różnych materiałów można je praktycznie bez ograniczeń dopasować do każdego wystroju wnętrz. Nie musimy od razu wymieniać całej poduszki, wystarczy że na klasycznej bawełnianej poduszce zmienimy poszewkę i już damy jej nowe życie. W ten sposób każda z poduszek może mieć kilka poszewek, a ty możesz zmieniać je do woli w zależności od pory roku, okoliczności lub humoru. Zobacz firanki do pokoju, zasłony granatowe, zasłony zielone.

Poszewki dekoracyjne 

Ozdobne poszewki mogą być wykonane z różnych materiałów. Być jednokolorowe lub zachwycać bogactwem barw. Dzięki bogatej ofercie w naszym sklepie możesz dopasować je idealnie do innych dekoracji w swoim domu. Możesz zdecydować się na proste jednokolorowe modele w uzupełniających się lub kontrastowych barwach, poszewki z dekoracyjnymi falbankami lub cekinami. Wybrać gładkie i delikatne poszewki w jasnych kolorach lub pikowane modele, których dodatkową ozdobą jest ich faktura. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą "pościele ekskluzywne

Poszewki na poduszki 40x40 cm

Dekoracyjne poszewki najczęściej szyte są w rozmiarze 40 x 40 cm. Jest on najwygodniejszy, nie tylko do siedzenia ale również najlepiej prezentuje się na fotelu lub kanapie. Poduszki dekoracyjne w tym rozmiarze mogą być również z powodzeniem stosowane w sypialniach lub dziecięcych czy młodzieżowych pokojach. Każda taka poduszka ubrana w dekoracyjną poszewkę doda elegancji w wybranym pomieszczeniu. Dobranie ich w odpowiedni sposób do charakteru mieszkania to kluczowy element wystroju wnętrz. 

Poduszki dekoracyjne do salonu 

W każdym pomieszczeniu, a szczególnie w salonie, dekoracyjne poduszki mogą w wyjątkowy sposób uzupełniać wygląd wnętrza. Wybierając różne wzory możemy dopasowywać je do aktualnych pór roku, zmieniać je przy okazji świąt lub wyjątkowych okazji. Dzięki temu w prosty i szybki sposób możemy zmienić każde wnętrze. Różne kategorie produktów i bogaty wybór wzorów na naszej stronie na pewno  przypadnie Wam do gustu. W naszych nowościach regularnie pojawiają się modele doskonale pasujące do aktualnych trendów. W naszej ofercie mamy również możliwość wykonania poszewek dekoracyjnych na zamówienie. W ramach naszej oferty wykonujemy poszewki dekoracyjne według projektu klienta.