Bieżnik w kwiaty

Bieżnik w kwiaty

Bieżnik prostokątny to oryginalny sposób na dekorację stołu. Odchodząc od tradycyjnych obrusów, proponujemy bieżniki, które nie zakrywając całego stołu, zdobią i są praktyczną dekoracją. Dekorując stół na co dzień czy na ważne uroczystości, powinniśmy go chronić przed zabrudzeniem, gorącymi czy zimnymi posiłkami, które zostawiają plamy, nie koniecznie zakrywając go w całości. Bieżnik z falbanką pozwoli odkryć uroki pięknych stołów, dyskretnie zdobiąc i nadając całości im charakteru.szwem na krótszych bokach.

Bieżnik prostokątny w kolorowe kwiaty

Piękny bieżnik w kwiaty dopasowany do obrusu lub samodzielnie leżący na stole będzie jego dopełnieniem i ozdobą. Kwiatowe bieżniki dostępne w różnych kolorach śmiało, można dopasować do wystroju domu podczas wielu uroczystości. Eleganckie kolorowe kwiaty bieżniki na stół mogą stać się doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich na różne okazje. Na pewno ucieszą każdego obdarowanego i służyć będą w każdym domu przez cały rok. Bieżniki na stół w kwiaty wyglądają nowocześnie do położenia na nim na co dzień, ale także bardzo eleganckie nakrycia na wyjątkowe okazje służyć będą w każdym gospodarstwie domowym przez wiele lat.

Bieżnik rustykalny na stół w kwiaty

Bieżniki w kolorowe kwiaty to element, który możesz położyć na blacie niemalże, każdego stołu. W salonie w kuchni, a nawet w ogrodzie! Kwiaty są nie tylko eleganckie, ale także dodają akcent wiosenny. Bieżnik stołowy, zakupiony w naszym sklepie, to gwarancja wysokiej jakości i solidności. Na długo pozostanie w każdym domu i cieszyć będzie oczy rodziny oraz znajomych. Odporny na plamy, bieżnik na stół do salonu, posiadające ciekawe wzory dekorować będą uroczyście zastawiony stół, nadając mu eleganckiego charakteru. Kwiaty świetnie współgrać będą z zastawą stołową, a także elementami dekoracyjnymi.

Kwiaty i rośliny - bieżniki na stół

Bieżniki w kwiaty na stół uszyte w 100% z bawełny. Materiał ten dobrze znosi częste pranie i prasowanie. Prosty, podłużny obrusik w kwiaty nie musi zakrywać blatu stołu w całości. Ma pełnić funkcję raczej dekoracyjną niż zasłaniającą blat. Bieżnik można dopasować kolorystycznie do obrusu i ułożyć na wierzchu, jako uzupełnienie aranżacji stołowej na odświętną okazję. Nasze obrusy i bieżniki uszyte są z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają długotrwałą satysfakcję z użytkowania.

Bieżnik może być ułożony na stole dowolnie. Może być krótszy i węższy od stołu wówczas będzie zdobił główną część stołu lub długi przebiegający przez całą długość, wtedy będzie zwisał po dwóch jego końcach. Należy wówczas do długości stołu dodać po około 15 cm na zwisy. Na długim stole możemy położyć dwa lub więcej bieżników na szerokości.