Firana biała 160x310 żakardowa konfekcjonowana ADELINA - 1
ADELINA

Biała firana na żabki 160x310 do kuchni, salonu. Żakardowe firany ADELINA

Biała firana 160x310 to idealna zasłona do salonu i kuchni. Firanka jest odpowiednia dla każdego, kto chce podkreślić piękno wnętrza i poczuć więcej prywatności bez całkowitego zasłaniania okna, co więcej Firana żakardowa ADELINA o wymiarach 160x310 pasuje do większości okien, podnosząc estetykę wnętrza i redukując nadmierne olśnienie w pokoju.

47,00 zł
Brutto
Opis INDEKS: 002-002-0016

Białe firany 160x310 nie zaciemniają pomieszczenia w dużym stopniu, ale mogą zatuszować widoczne niedoskonałości na ścianach. Dodatkowo wpływają na akustykę wewnętrzną – redukują echo i są piękną ozdobą.

Wnętrze bez firan Tobie też wydaje się niepełne, jakby niedokończone? Firany są bardzo ważnym elementem wystroju, który pomoże nadać pomieszczeniu odpowiedniego charakteru i zarządzać liczbą wpuszczanych do niego promieni słonecznych. Jeśli szukasz klasycznych, białych firan z ciekawym wzorem, postaw na naszą firanę żakardową Adelina - z pewnością się nie zawiedziesz!

Zwykle w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na kolor firan. Decydując się na nasz produkt, wzbogacisz swoje okna o klasyczną biel, która dobrze wkomponuje się w każdy styl aranżacyjny. Dodatkowym urozmaiceniem jest podwójny, charakterystyczny wzór, dzięki czemu firany Adelina są jeszcze bardziej eleganckie.

Firana żakardowa ADELINA, to gotowa firana montowana na żabkach 160x310 - dzięki czemu jest łatwa w montażu. Gwarantujemy, że białe firany 160x310 na żabki będą ukoronowaniem Twojego pomieszczenia.

Produkt wyróżnia się także wysoką jakością wykonania. Jest bowiem uszyty z żakardu z nici poliestrowych, które odznaczają się dużą wytrzymałością. Taka tkanina dobrze rozprasza światło - firany są półprzejrzyste, dzięki czemu świetnie nadają się do nasłonecznionych pomieszczeń. Wypróbuj ją we własnym domu!

Firanka ADELINA 160x310 biała - dlaczego warto ją wybrać ?

  • wykonana z żakardu z poliestrowych nici wysokiej jakości,
  • nie wymaga prasownia,
  • półprzejrzysta struktura - dobrze rozprasza światło,
  • klasyczny, biały kolor, pasujący do każdego wnętrza,
  • wyjątkowy wzór, który doda pomieszczeniu elegancji,
  • zawieszana na wygodnych żabkach,
  • uniwersalny rozmiar 160x310 cm.
Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

ADELINA
002-002-0016

Opis

Rozmiar
160x310 cm
Skład
100% poliester
Sposób zawieszenia
taśma-żabki
Typ powierzchni
mat
Stopień zaciemnienia
półprzejrzysta
Wzór
ze wzorem
Rodzaj podkładu
żakard
Kolor dominujący
odcień białego
Komentarze