Biała firana na żabki 160x300 do kuchni, salonu. Żakardowe firany NELA - 1
NELA

Biała firana na żabki 160x300 do kuchni, salonu. Żakardowe firany NELA

Sklep internetowy zaslony-firany.pl Reviews with ekomi-pl.com

Biała firana 160x300 to idealne firany do salonu, kuchni czy jadalni. Firany gotowe NELA są odpowiednie dla każdego, kto chce podkreślić piękno wnętrza i poczuć większą prywatność bez całkowitego zasłaniania okien, co więcej główne zalety wiszących firan żakardowych to przede wszystkim brak konieczności prasowania. W przypadku białej firany NELA 160x300 powieszone jako wilgotne , suszą się szybko pod wpływem własnego ciężaru - to ogromna wygoda! Kupując lekkie gotowe firany żakardowe 160x300 możesz zaoszczędzić czas podczas wieszania, dzięki ich lekkiej konstrukcji.

52,50 zł
Brutto
Ilość
  Obecnie brak na stanie


Opis INDEKS: 002-002-0015

Białe firany żakardowe NELA 160x300 nadają się do większości okien, dekorując wnętrze i redukując nadmierne olśnienie w pomieszczeniu. By ograniczyć działanie promieni słonecznych we wnętrzu nie zawsze potrzebna jest zasłona czy roleta. Taką funkcję może także pełnić firana - oczywiście pod warunkiem, że posiada odpowiednią strukturę. Taką właśnie charakterystykę ma biała żakardowa firana konfekcjonowana Nela. Zamów ją i przekonaj się o jej niezwykłych zaletach!

Gotowe białe firanki 160x300 z żakardu nie zaciemniają pomieszczenia, ale mogą zatuszować widoczne niedoskonałości na ścianach. Dodatkowo żakardowe firanki wpływają na akustykę wewnętrzną – redukują echo i są piękną ozdobą.

Kup już teraz gotowe białe firany NELA 160x300, które idealnie będą pasować do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Firany Nela 160x300 to firanki do kuchni i salonu, sprawdzą się również jako ciekawa dekoracja w innych pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec zalet naszego produktu. Żakardowy materiał, z jakiego jest wykonany, to gwarancja wytrzymałości i trwałości. Poliestrowe nici oznaczają też, że firany właściwie nie trzeba będzie prasować. Dodatkowym atutem dekoracyjnym produktu jest ciekawy wzór na bazie prostopadle ułożonych kresek oraz uniwersalna biel, wpisująca się w tradycyjne nurty dekoracyjne. Rozmiar 160 centymetrów wysokości i 300 centymetrów szerokości pozwala na efektywne wykorzystanie firany.

Gotowa firana żakardowa NELA montowana jest na żabkach, z tego powodu firana 160x300 jest  łatwa w montażu i nie gniecie się. Gwarantujemy, że białe żakardowe firany 160x300 pięknie przyozdobią twój pokój.

Firana NELA 160x300 biała dlaczego warto ją wybrać ?

  • wytrzymały żakardowy materiał z poliestrowych nici,
  • nie wymaga prasownia,
  • półprzejrzysta struktura mocno rozpraszająca światło,
  • uniwersalna biel dopasowana do wielu nurtów dekoracyjnych,
  • dekoracyjny wzór na bazie prostopadłych pasków,
  • uniwersalny rozmiar 160x300 cm.
Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

NELA
002-002-0015

Opis

Rozmiar
160x300 cm
Skład
100% poliester
Sposób zawieszenia
taśma-żabki
Typ powierzchni
mat
Stopień zaciemnienia
półprzejrzysta
Wzór
ze wzorem
Rodzaj podkładu
żakard
Kolor dominujący
odcień białego
Opinie
Sklep internetowy zaslony-firany.pl Reviews with ekomi-pl.com