Biała firana na żabki 160x400 do kuchni, salonu. Żakardowe firany NELA - 1
NELA

Biała firana na żabki 160x400 do kuchni, salonu. Żakardowe firany NELA

Biała firana 160x400 to idealne firany do salonu, kuchni czy jadalni. Firany gotowe NELA są odpowiednie dla każdego, kto chce podkreślić piękno wnętrza i poczuć większą prywatność bez całkowitego zasłaniania okien, co więcej główne zalety wiszących firan żakardowych to przede wszystkim brak konieczności prasowania. W przypadku białej firany NELA 160x400 powieszone jako wilgotne , suszą się szybko pod wpływem własnego ciężaru - to ogromna wygoda! Kupując lekkie gotowe firany żakardowe 160x400 możesz zaoszczędzić czas podczas wieszania, dzięki ich lekkiej konstrukcji.

77,00 zł
Brutto
Opis INDEKS: 002-002-0014

Białe firany żakardowe NELA 160x400 nadają się do większości okien, dekorując wnętrze i redukując nadmierne olśnienie w pomieszczeniu. By ograniczyć działanie promieni słonecznych we wnętrzu nie zawsze potrzebna jest zasłona czy roleta. Taką funkcję może także pełnić firana - oczywiście pod warunkiem, że posiada odpowiednią strukturę. Taką właśnie charakterystykę ma biała żakardowa firana konfekcjonowana Nela. Zamów ją i przekonaj się o jej niezwykłych zaletach!

Gotowe białe firanki 160x400 z żakardu nie zaciemniają pomieszczenia, ale mogą zatuszować widoczne niedoskonałości na ścianach. Dodatkowo żakardowe firanki wpływają na akustykę wewnętrzną – redukują echo i są piękną ozdobą.

Kup już teraz gotowe białe firany NELA 160x400, które idealnie będą pasować do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Firany Nela 160x400 to firanki do kuchni i salonu, sprawdzą się również jako ciekawa dekoracja w innych pomieszczeniach. Dla ożywienia kolorystyki wnętrz wykorzystaj poszewki ozdobne 45x45 IMPRESSIO Velvet kolorowy pędzel!

Na tym jednak nie koniec zalet naszego produktu. Żakardowy materiał, z jakiego jest wykonany, to gwarancja wytrzymałości i trwałości. Poliestrowe nici oznaczają też, że firany właściwie nie trzeba będzie prasować. Dodatkowym atutem dekoracyjnym produktu jest ciekawy wzór na bazie prostopadle ułożonych kresek oraz uniwersalna biel, wpisująca się w tradycyjne nurty dekoracyjne. Rozmiar 160 centymetrów wysokości i 400 centymetrów szerokości pozwala na efektywne wykorzystanie firany.

Gotowa firana żakardowa NELA montowana jest na żabkach, z tego powodu firana 160x400 jest  łatwa w montażu i nie gniecie się. Gwarantujemy, że białe żakardowe firany 160x400 pięknie przyozdobią twój pokój.

Firana NELA 160x400 biała dlaczego warto ją wybrać ?

  • wytrzymały żakardowy materiał z poliestrowych nici,
  • nie wymaga prasownia,
  • półprzejrzysta struktura mocno rozpraszająca światło,
  • uniwersalna biel dopasowana do wielu nurtów dekoracyjnych,
  • dekoracyjny wzór na bazie prostopadłych pasków,
  • uniwersalny rozmiar 160x400 cm.
Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

NELA
002-002-0014

Opis

Rozmiar
160x400 cm
Skład
100% poliester
Sposób zawieszenia
taśma-żabki
Typ powierzchni
mat
Stopień zaciemnienia
półprzejrzysta
Wzór
ze wzorem
Rodzaj podkładu
żakard
Kolor dominujący
odcień białego
Komentarze