Zaślepka do KS końcówka przykręcana biała - 1

Zaślepka do KS końcówka przykręcana biała

Sklep internetowy zaslony-firany.pl Reviews with ekomi-pl.com

Zaślepka przykręcana do szyn KS biała to element, który dodaje estetycznego wykończenia do Twojego systemu karnisza. Jest ona idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość. Końcówka, dostępna w subtelnej białej kolorystyce, jest przeznaczona do popularnych szyn KS, TS, XS. Można ją przykręcić za pomocą śrubokręta lub użyć białej blokady typu TWIST do zablokowania końcówki w szynie.

2,00 zł
Brutto
Opis INDEKS: 023-023-0002

Końcówka, zaślepka do szyn KS przykręcana biała

Jest to precyzyjny produkt - biała końcówka do szyn KS do przykręcenia lub zablokowania stoperem twist, który zapewnia idealne zakończenie Twojego systemu karnisza. Z jej dwoma alternatywnymi sposobami montażu, łatwo zapewnisz doskonałe zakończenie szyny, zapewniając harmonię i jednolitość w całym pomieszczeniu.

Biała końcówka, zaślepka przykręcana do szyn KS

Końcówka do szyn KS w kolorze białym cechuje się wyjątkową wytrzymałością - jej mocna budowa i sposób instalacji zapewniają estetyczne i długotrwałe zakończenie Twojego systemu karnisza. Dzięki łatwości montażu, stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących stylowego i praktycznego rozwiązania do finalizacji swojej szyny.

Końcówka, zaślepka przykręcana do szyn KS biała - dlaczego warto ją wybrać?

  • Popularna szyna: Ta końcówka jest przeznaczona do popularnych szyn KS, TS, XS,
  • Kolor: Biały kolor tej końcówki zapewnia eleganckie i subtelne zakończenie białej szyny KS,
  • Podwójna metoda mocowania: Można zablokować ją przykręcając śrubę ( w zestawie) lub przekręcając białą blokadę twist obok zaślepki.

Zachęcamy do uzupełnienia swojego zestawu o białą szynę KSbiałą agrafkę obrotową , zaślepkę do KS łączniki do KS. Wprowadź elementy jakości i precyzji do swojego domu, zasługujesz na to!

Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

023-023-0002

Opis

Kolor
biały
Podrodzaj karnisza
szyna KS, TS, XS
Rodzaj karnisza
Karnisz szynowy
Opinie
Sklep internetowy zaslony-firany.pl Reviews with ekomi-pl.com