Roleta rzymska szyta na wymiar *Krok wymagany

Twoja konfiguracja
  • Termin realizacji: 2-4 tygodni
Cena całkowita
0,00 zł
Kliknij, jeśli chcesz, aby konfiguracja została zapamiętana

Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie to wyjątkowo uniwersalny rodzaj dekoracji okiennych. Są doskonałą alternatywą dla firan i zasłon. Mogą być uszyte z bardzo różnych materiałów i dzięki temu możemy zastosować je zarówno w salonie, kuchni jak i sypialni. Wykonane z lekkich i jasnych materiałów, rozświetlają pomieszczenie i dają efekt delikatnej i lekkiej dekoracji. W sypialniach lub salonie, mogą być uszyte z gęstszych i bardziej zacieniających materiałów, dzięki którym z łatwością możemy regulować ilość światła w pomieszczeniu. Rolety materiałowe rzymskie, ocieplają wnętrza bez konieczności wieszania firan czy zasłon. Ich naturalny wygląd komponuje się z różną stylistyką we wnętrzach: od minimalistycznych np. aranżowanych w stylu skandynawskim, aż po bardziej tradycyjne.Ł

Rolety rzymskie na zamówienie

Dekoracje okienne niezależnie od wybranego stylu powinny być idealnie dopasowane do okna i pomieszczenia w którym się znajdują. Obecnie coraz większa ilość nietypowych projektów i indywidualnych rozwiązań sprawia, że rośnie zainteresowanie zamawianiem dekoracji okiennych szytych na miarę. Dotyczy to również rolet rzymskich. Indywidualny dobór szerokości, długości rolety, i materiału sprawia, że możemy stworzyć na przykład doskonałe połączenie dekoracji okiennych w otwartej przestrzeni. Wybór projektu indywidualnego, daje nam szansę na połączenie całości dekoracji przez zastosowanie na przykład tego samego materiału na roletach rzymskich i dekoracyjnych poduszkach lub innych materiałowych elementach wystroju wnętrza.

Rolety rzymskie do salonu i sypialni

Zakładki, które tworzą rolety rzymskie to bardzo elegancki i zarazem prosty sposób upinania materiału. Nie zajmują dużo miejsca i doskonale sprawdzają się w oknach, pod którymi zamontowane są kaloryfery. Nie zasłaniają ich i pozwalają na efektywną pracę. Płynna i wygodna regulacja wysokości pozwala na odpowiednie dopasowanie ilości wpadającego światła. W zależności od wybranego materiału możemy zastosować rolety rzymskie na wymiar przepuszczające światło i będące lekką i delikatną ozdobą lub cięższe, zaciemniające rolety rzymskie pasujące najbardziej do sypialni. Wybór tkanin, z których wykonane będą rolety rzymskie zadecyduje o ich funkcjonalności i powinien być dopasowany do twoich potrzeb. Montowane modele szyte na wymiar, powinny być dobierane do każdego pomieszczenia ze względu na jego wielkość, nasłonecznienie i funkcję jaką pełni. firany i firanki gotowe.