HAFTOWANIE RĘCZNIKÓW

Szukasz wyjątkowego prezentu lub wyposażenia, które zrobi wrażenie na Twoich gościach? Z naszą pomocą znajdziesz to czego szukasz. Personalizowane ręczniki mogą okazać się świetnym pomysłem na prezent. Dopasowany do solenizanta napis na ręczniku będzie wyjątkowym podarunkiem. Logo na ręcznikach hotelowych lub firmowych dodadzą luksusu i wyszukanej elegancji Twojemu biznesowi. Zapraszamy do skorzystania z usługi haftowania napisów okolicznościowych, imion na ręcznikach.

Ręczniki haftowane

Tekstylia dekorowane haftem od zawsze uznawane były za wyszukane i pełne artystycznego kunsztu. Ozdobione w ten sposób ręczniki to prosty sposób, aby do naszej łazienki wprowadzić odrobinę piękna i luksusu.  Haftowane zdobienie to trwałe elementy ozdobne, które nie ścierają się, nie kruszą ani nie strzępią. Zachowują swój oryginalny kształt i kolor bez względu na czas użytkowania czy częstotliwość prania. Jest to idealne połączenie trwałości i efektownego wyglądu.

Haft komputerowy na ręczniku może być imieniem domownika, wybranym motywem zdobiącym lub w przypadku biznesu nazwą hotelu lub na przykład logiem zakładu kosmetycznego. Haftowanie ręczników to trwała i elegancka forma zdobienia łazienkowych tekstyliów.  Ze względu na swój urok, niepowtarzalność i trwałość ręczniki z haftowaną bordiurą będą idealnym pomysłem na wyszukany prezent dla bliskich nam osób lub efektownym elementem dekoracyjnym. 

Haft na zamówienie

Dedykowane hafty na tekstyliach świetnie się prezentują, pokazują elegancję oraz klasę danego miejsca. Jeśli umieścimy logo firmy na ręcznikach, pokażemy gościom, że wybór tekstyliów nie był przypadkowy, lecz zostały one zamówione specjalnie dla danego obiektu. To drobny element, który połączony z wysokiej klasy usługą podniosą prestiż waszej firmy. Haft reklamowy, może być zastosowany również na innych elementach wykorzystywanych w hotelach, zakładach fryzjerskich i kosmetycznych.  Ręczniki hotelowe to najbardziej popularne przedmioty wykorzystywane do haftowania nazw lub innych treści.

Ręczniki z haftem

Ręcznik z haftem często wykorzystywany jest również jako prezent. Urodziny, imieniny czy rocznica ślubu to doskonała okazja w czasie której, sprawdzają się haftowane prezenty. Haft komputerowy może mieć różną czcionkę i kolor. Dzięki bogatej ofercie naszej firmy, każdy z klientów znajdzie produkty najwyższej jakości, które spełnią jego oczekiwania. Wszystkie projekty wykonujemy na zamówienie, wykorzystujemy grube, chłonne  i miękkie ręczniki, które cechuje najwyższa jakość. Nasz asortyment to szeroki wybór produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Kliknij TUTAJ i zapytaj o usługę haftowania

➜ Sprawdź również: Jak kolory wpływają na nasz nastrój

➜ Sprawdź również: Jaka tkanina obiciowa najlepsza?

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili